56 nieuwe appartementen in Woensel

De Generalenbuurt in Eindhoven krijgt 156 nieuwe sociale huurappartementen. Deze komen tussen de Generaal van Dibbetslaan en Generaal van Nijnattenstraat. De appartementen zijn bedoeld voor 1 of 2 personen. In het voorjaar start Stam + De Koning met bouwen. We verwachten dat de appartementen eind 2025 klaar zijn.

Op deze plek stonden eerst 46 eengezinswoningen. Die worden nu gesloopt. De bewoners zijn verhuisd naar een andere huurwoning.

Mix aan appartementen

We bouwen 3 blokken met appartementen. Er komt een mix van woningtypes. De appartementen hebben een woonkamer, open keuken, balkon 22 en 1 of 2 slaapkamers. Ook is er een badkamer, apart toilet en een technische ruimte. De huurprijs zonder servicekosten ligt tussen de €630 en €710 (prijspeil 2022).

Duurzaamheid en groen

Alle appartementen zijn gasloos en hebben een warmtepomp. Rondom het gebouw is ruimte voor groen. De bomen aan de Generaal van Nijnattenstraat blijven staan. Er komen in het plan nieuwe bomen en planten bij. Goed voor vogels en andere dieren. Ook zorgen we dat regenwater goed weg kan.

Interesse?

We bieden de huurappartenten aan via Wooniezie. Je kunt nog niet reageren, maar je wel vast inschrijven als woningzoekende. Meer weten? Kijk dan op www.generalenbuurt.com en scroll naar onder om het nieuwbouwplan te bekijken.

Deel dit verhaal

Meer nieuws

Ouderen Vakantieweek brengt buurtbewoners in Tongelre samen

“Ik woon al 44 jaar in Tongelre en heb mezelf nooit echt thuis gevoeld. Maar nu... voel ik me thuis.” Deze uitspraak deelde een oudere bewoner uit Tongelre. Hij kwam naar de Ouderen Vakantieweek bij woongemeenschap ‘t Rondeel en vond het fantastisch. Bewoner Noortje organiseerde dit samen met enthousiaste (buurt)bewoners Jeanette, Candida, Karin en Frances. Met subsidie van de Postcode Loterij hebben ze een week met activiteiten opgezet.
Lees meer
Alles bekijken