Goede startbijeenkomst herstelplan Jagershoef!

Op 28 januari namen ruim 70 bewoners van Jagershoef deel aan een informatieavond over het controle- en herstelplan. Na een gezamenlijke toelichting kregen zij de kans om 1-op-1 hun vragen te stellen.

De avond begon met een korte interviewronde waarin de aanleiding en samenwerking werden toegelicht. De renovatie van de 319 woningen in Jagershoef is niet in één keer goed gegaan. Daarom hebben Woonbedrijf, Bewonerscommissie Jagershoef, Woonbond en bouwcombinatie Groenen van Santvoort samen een controle- en herstelplan gemaakt. Dit plan biedt vertrouwen in de aanpak.

Na de toelichting van het plan konden bewoners bij verschillende thematafels hun vragen, zorgen en kritiek kwijt. Ook konden bewoners van de eerste blokken al een afspraak maken voor een huisbezoek.

Vanaf februari 2025 bezoekt een nieuw team van Woonbedrijf en Groenen van Santvoort alle woningen. We controleren op tocht, ventilatie, gevel, begane grondvloer en veiligheid. Als blijkt dat er zaken zijn die niet voldoen aan de afspraken, dan herstellen we die.

Jagershoef 2Jagershoef 3Jagershoef

Meer nieuws

Maak een nieuw Mijn Woonbedrijf account aan

Maak een nieuw Mijn Woonbedrijf account aan

Sinds 12 januari 2026 hebben we een nieuwe website. Mijn Woonbedrijf is onderdeel van de nieuwe website van Woonbedrijf.  Dit is een veilige omgeving waar je online al je woonzaken kunt regelen. Omdat het een nieuwe website is, is het nodig om éénmalig een nieuw account aan te maken. Je oude account werkt niet meer.
Lees meer
Alles bekijken