Haven genomineerd voor een European Responsible Housing Award

In deze categorie draait het om het opzetten van strategische samenwerkingen en het actief betrekken van bewoners bij hun woonomgeving. Een mooie erkenning voor een project waarin we samen met bewoners, partners en collega’s hebben gebouwd, en nog steeds bouwen, aan meer dan alleen woningen.

Meer dan alleen betaalbaar wonen

Haven is met 735 studentenwoningen gelegen op de campus van de Technische Universiteit Eindhoven. Het is een woonplek die niet alleen draait om betaalbaarheid, maar ook om ontmoeten, ondersteuning en ontwikkeling. Een veilige thuishaven waar studenten zich welkom voelen en ruimte krijgen om zichzelf te zijn.

Samen werken aan community en welzijn

Studenten zijn vanaf het begin betrokken bij de inrichting van hun leefomgeving. Ze organiseren zelf activiteiten en dragen bij aan een sfeer waarin iedereen zich welkom voelt. Door een fijne woonplek te bieden, helpen we studenten zich echt thuis te voelen in Eindhoven. Dat is goed voor hun welzijn én belangrijk voor de Brainportregio, die jong talent nodig heeft om te blijven groeien.

Een gezamenlijke prestatie

De nominatie is ook een erkenning voor de samenwerking met onze partners:
Heijmans, Technische Universiteit Eindhoven, VenhoevenCS en cocosmos, en natuurlijk alle studenten die Haven elke dag tot leven brengen.

De uitreiking is 5 juni in Dublin, jullie horen binnenkort of we deze mooie prijs in ontvangst mogen nemen!

Meer nieuws

Meer informatie over UF-schuim

De laatste tijd is er in de media-aandacht voor UF-schuim. Dit materiaal is in Nederland gebruikt voor spouwmuurisolatie. In sommige situaties kan dit gezondheidsklachten geven. Daarom geldt er nu een landelijk advies om UF-schuim niet meer te gebruiken. Wij hebben het gebruik van dit materiaal dan ook per direct stopgezet. We begrijpen dat dit vragen en zorgen kan geven. Om jou goed te informeren lees je op deze pagina wat UF-schuim is, welke richtlijnen er gelden en wat je kunt doen als je denkt dat er UF-schuim in jouw woning zit.
Lees meer

4 nieuwe groenleveranciers in onze buurten

Vanaf dit jaar werken we met 4 nieuwe groenpartners: Krinkels, idverde NL, Ploegmakers en Triander (samenwerking tussen Lux Cernit en Jos Kanters).  Samen werken we aan het realiseren, onderhouden en verbeteren van de buitenruimte in onze buurten. Denk aan binnentuinen, groene daken, openbaar groen en parkeerplaatsen.
Lees meer
Alles bekijken